Maru Catering

Meretäis marudaid maitseid

MARU cateringi kogemus ulatub aastasse 2012, mil alustati Lennusadama ja Paksu Margareeta ametliku toitlustajana. Meie käe all saavad teoks eri suuruse ja tegumoega sündmused: vastuvõtud, firmapeod, banketid, sünnipäevad, pulmad, konverentsid, seminarid, piknikud ja grillpeod. Pakume toitlustust nii Lennusadamas, Paksus Margareetas kui tuleme teie valitud peokohta kogu vajamineva inventari ja toiduga kohale.

MARU cateringi kogemus ulatub aastasse 2012, mil alustati Lennusadama ja Paksu Margareeta ametliku toitlustajana. Meie käe all saavad teoks eri suuruse ja tegumoega sündmused: vastuvõtud, firmapeod, banketid, sünnipäevad, pulmad, konverentsid, seminarid, piknikud ja grillpeod. Pakume toitlustust nii Lennusadamas ja Paksus Margareetas kui tuleme teie valitud peokohta kogu vajamineva inventari ja toiduga kohale.

Phone: +372 53 613 403

merilinmarucatering.ee

Phone: +372 59 129 790

eerikamarucatering.ee

Maru kohvik on end sisse seadnud Lennusadamas, kõigest mõnikümmend meetrit merest. Muuseumi teisel korrusel asuvast kohvikust avaneb suurepärane vaade vesilennukite angaaridele, suvisel ajal saab istuda ka mõnusal väliterrassil. Kohvik on avatud muuseumi lahtiolekuaegadel, mil pakume nii kerget ampsu kui toekamat kõhutäit. Lisaks pakume grupitoitlustust, peame laste sünnipäevi ning broneerime kohvikut õhtusteks sündmusteks.

Phone: +372 53 613 403

merilinmarucatering.ee

Tuleme appi ka inventari rendiga – meil on olemas kõik vajalik, et korraldada pidulik õhtusöök 250le inimesele. Nimekirjast leiab varustust laudadest-toolidest lauanõude ja vaasideni. Kui on soov inventari rentida, võtke palun ühendust ja saadame teile täpsema info ning hinnakalkulatsiooni. Inventarile võib ise järgi tulla või kasutada meie transporditeenust.

Phone: +372 53 613 403

merilinmarucatering.ee

 • quote

  Üritus läks kenasti! Toit oli väga hea! Mõned asjad jäid üle (olid vist liiga uudsed, nagu magustoidud), samas teised asjad läksid kenasti. Kogused jäid isegi parajad. Teenindus oli superluks, jäin ülirahule noormeestega - kogu laud nägi väga kena välja, teenindaja oli väga tore ning asjalik ja kõik sujus ludinal. Mõeldi kaasa ning leiti parimad lahendused. Minu poolt ainult suurimad kiitused, kindlasti soovitan edasi teid. alla igasuguse arvestuse nii suhtumise kui sisu poolest.

  Kristel Maria

 • quote

  It was outstanding to say it with one word! Thank you very much for the great evening, the excellent food and the creative drinks!

  Carolin

 • quote

  Pidu läks suurepäraselt, tänud Teiepoolse kogu korralduse eest! Tagasiside mõttes - muuseum oli maagiline, toit oli suurepärane, veinid ka, korraldus ja teenindus toimus filigraanselt, baarmen koos kokteilidega oli hea ja kogu järelteenindus samuti (kokku pandud toidud saime järgmine hommik kätte). Saan Teie korraldust kõigile soovitada, see oli suurepärane!

  Veiko

 • quote

  Meie üritus läks suurepäraselt ning kõik osalejad olid rahul. Ma usun, et ürituse õnnestumisel oli suur osa ka teie poolt pakutud toidul ning teeninduse kvaliteedil. Osalejad palusid kindlasti edasi öelda aitähh kokkadele, kes valmistasid need suurepärased road (eriti part). Nii mõnigi ütles mulle, et oli nähes menüüd natukene skeptiline, kuna parti on keeruline teha, kuid seda suurem oli nende üllatus hiljem. Meiepoolsed tänud ka kõigile teenindajatele, kes oma ülesannetega väga elegantselt ja silmatorkamatult toime tulid. Veelkord suur aitäh kõige eest.

  Aarne

 • quote

  Suur aitäh, et suht viimasel minutil leidsite aega meile need maitsvad söögid teha. Kõik jäid väga rahule ning toitu jagus hommikuni. Ma ise maitsesin vaid sooja sööki, kuid see andis aimu, et ilmselt ka ülejäänud toidud väga maitsvad. Maigustoit oli väga ilusti serveeritud. Poisid, kes toitu toomas ja grillimas käisid, olid väga kiired ja porfessionaalsed minu seisukohas. Ruttu saime laua kaetud ja pidu võiski alata :) Igatahes suur aitäh veelkord ning loodan, et see ei jää viimaseks korraks Teie käest teenust tellida.

  Johanna-Maria Aus

 • quote

  Meie poolt on teie teenusele hindeks 5+. Söök, kujundus, suhtumine ja teenindus olid kõik väga head ja kindlasti võimalusel soovitame teid teistele. Järgmise korrani 😊

  Jevgeni

 • quote

  Aitäh Sulle, projektijuhile, kes kohal käis, kokale ja kogu Maru Cateringi meeskonnale meie ürituse suurepärase korraldamise eest. Kõik läks väga hästi, toit oli ülimalt maitsev ja mitmekesine ning teeninduskvaliteet oli kõrgel tasemel. Teiega on mõnus koostööd teha, kuna olete vastutulelikud, paindlikud, operatiivsed ja ka loomingulised!!! Imelised olete!😊 Südamlikud tänusõnad juubilari ja kogu perekonna poolt! Suur-suur tänu ja edu edaspidiseks!

  Jelena

 • quote

  Pulmapidu läks imeliselt. Kõik oli väga ilusti kaetud, toidud olid imemaitsvad ja teenindus oli super. Külalised imestasid ja kiitsid ;) Kõik oli lihtsalt suurepärane, aitäh teile!

  Raido ja Marii

 • quote

  Jäin teiepoolse teeninduse, suhtluse ja täideviimisega väga rahule. Peopaiga ülespanek + väljanägemine oli väga ilus. Toidud olid maitsvad ja natuke huvitavamad kui ehk tavapäraselt. Usun, et see ei jää meie viimaseks peoks 😊

  Erkki

 • quote

  Pulmapidu läks väga hästi, abielu sai sõlmitud ja pidu oli vägev. Toit oli väga maitsev ja vastas sellele mida ootasime. Toidust kiideti ja endalegi väga maitses veisepõsk. Joogilaud oli ilus läbi terve peo. Teenindajad olid märkamatult kohal seal kus vaja. Aitäh teile ja kindlasti soovitan Maru cateringi teistelegi.

  Tanel